iprima.cz videoarchiv k přehrání ohnivé kuře dnešní poslední díl

Sponzorované odkazy

Seriál z nemocničního prostředí? Těch tady je až až. Co takhle zkusit sitcom? I ty už máme za sebou. Reality show? Ne. Tvůrci z TV Prima si řekli, že vyzkouší něco nového a připravili zbrusu nový a originální seriál - seriál Ohnivý kuře.

O co v něm jde? No přece o vaření a vlastně o všechno, co s kuchtěním souvisí. Samozřejmě že k němu patří i vztahy, láska, ale také pomluvy a problémy. Toho všeho, a ještě mnohem více, se dočkáte na nejen v dnešním dílu seriálu Ohnivé kuře.

Stačí navštívit stránku www.play.iprima.cz/ohnivy-kure a zhlédnout třeba poslední díl, nebo probrouzdat na videoarchivu k přehrání a najít si video, na které máte zrovna chuť. V každém z nich se setkáte s vašimi oblíbenými hrdiny v čele s Burákem, Mikem, Klárou, Robertem, Juniorem, Renatou či Bédou.

Seriál Ohnivé kuře se odehrává v Janových lázních, do kterých přichází dva nerozluční kamarádi - Mike s Burákem. Špatnou minulost mají za sebou, odpykali si trest a teď by chtěli začít podnikat. Kde se do toho pustit? Přeci v podniku, který zdědili. Jenže hned jak ho uvidí, zjistí, že tady to nepůjde a budou se muset zařídit jinak.

Začnou tedy vymýšlet své recepty, a kdo ví, třeba se jim jejich sen někdy splní. Seriál české televize iPrima Play Ohnivé kuře vás pozve také do oblíbeného podniku u Slepičků, zavede vás do vyhlášené cukrárny u Kláry a zavítá také do nóbl hotelu s restaurací Grand, ve které však nefunguje vše tak, jak se to na první pohled tváří.

A nezapomeňte - sledujte osudy seriálových postav až do konce. Jinak byste totiž přišli o některý vynikající recept a to by byla přece škoda.