iprima.cz šéf na grilu recepty

Sponzorované odkazy

Znáte ho z televize Prima, kde prováděl už několika pořady. Všemi obávaný, pro slovo daleko nechodící, ale výborný kuchař Zdeněk Pohlrecih je zpět. A to se svým zcela novým pořadem, který je na horké letní měsíce jako dělaný.

Po pořadech Ano, Šéfe či Na Nože přišel na televizi Prima Zdeněk Pohlreich s novým pořadem Šéf na grilu. Ten můžete sledovat každé pondělí, nebo se o něm vše dozvědět a vychutnat si jej také na iprima.cz šéf na grilu recepty.

Jak už název vypovídá, šéf Pohlreich bude hlavní čas trávit právě na grilu. Léto se rozjíždí, grily se vytahují a všichni se určitě těší na ty pravé grilovačky. A díky pořadu iprima.cz šéf na grilu recepty získáte mnoho skvělého, co určitě využijete.

Pořad iprima.cz šéf na grilu recepty vás přesvědčí o tom, že grilování není opravdu nic složitého. Šéf nezastává grilování velkého počtu všeho možného, radši se zaměří na jednotlivé specialitky zvlášť. Díky tomu se dozvíte ty nejlepší recepty na grilovaná masy, ryby, ale i spousty dalších pochoutek.